Iza Łęcka Iza Łęcka 14.02.2020 09:55
No Time To Die
1161V

James Bond z utworem przewodnim. No Time To Die od Billie Eilish zaprezentowany

James Bond nie tylko potrzebuje pięknych kobiet, nowoczesnych technologii i charyzmatycznego antagonisty. Każda nowa część serii otrzymuje klimatyczną piosenkę przewodnią - Billie Eilish zaprezentowała właśnie utwór do „No Time To Die”.

James Bond powróci 3 kwietnia, będąc ostatnią opowieścią Daniela Craiga w garniturze super agenta. Aktor potwierdził, że po „No Time To Die” pragnie zakończyć swoją przygodę z Agentem 007 i zajmie się innymi projektami.

Zanim jednak film wejdzie do kin, ważnym etapem promocji jest prezentacja utworu tytułowego, który jest nieodzownym elementem historii. Za wykonanie piosenki „No Time To Die” odpowiedzialna jest 18-letnia laureatka 5 nagród Grammy – Billie Eilish. W oficjalnym komunikacie wokalistka podkreśliła, że jest dumna z możliwości pracy przy serii „James Bond”, pomimo że fani uniwersum zarzucili jej zbyt młody wiek oraz brak doświadczenia.

W tym jednak wypadku możemy się szybko przekonać, czy decyzja twórców o wyborze tej artystki była słuszna. Utwór „No Time To Die” został zaprezentowany na kanale amerykańskiej piosenkarki - do Waszej oceny pozostawiamy, czy ciężar odpowiedzialności został udźwignięty, jednak piosenka robi wrażenie. Trzeba przyznać, że jej wykonanie „Nie czas umierać” jest niezwykle klimatyczne – utwór przypomina swego czasu ogromnie popularny „Skyfall” Adele.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: Billie Eilish

Tagi: bond film James Bond Nie czas umierać No Time To Die piosenka