Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.02.2020 20:46
Outriders pokaz
798V

Outriders na pełnej prezentacji. Oglądajcie z nami pokaz nowej gry People Can Fly

People Can Fly w tym tygodniu udostępniło pełny zwiastun Outriders. Deweloperzy potwierdzili przygotowanie tytułu na dwie generacje i zapowiedzieli pełen pokaz gry. Prezentacja odbędzie się już dzisiaj – zapraszamy do wspólnego oglądania.

Przed twórcami Outriders trudne zadanie – deweloperzy muszą pokazać produkcję szerokiej publice i przekonać ich do wyczekiwania na ich tytuł. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, więc studio musi podczas jednej transmisji przedstawić najważniejsze cechy gry.

Jeśli jesteście zainteresowani Outriders, to zapraszamy na wspólne oglądanie prezentacji. Będzie to prawdopodobnie 30-minutowa transmisja, po której opublikujemy nasz gameplay oraz przedstawimy wrażenia z tytułu.

People Can Fly od wielu lat rozwija nowe IP, ale najwyższy czas na konkrety – pod koniec 2020 roku odbędzie się premiera gry, która ma zapewnić świetną zabawę wszystkim fanom looter shooterów.

Polacy stoją przed trudnym zadaniem, ponieważ ten gatunek jest w ostatnich miesiącach chętnie rozwijany przez różne studia, ale możemy mieć nadzieję, że People Can Fly nie zawiedzie oferując angażujący gameplay z ciekawymi misjami.

Transmisja rozpocznie się o 21:00.

Sprawdźcie inne informacje o People Can Fly:

Tagi: Outriders People Can Fly square enix