Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.02.2020 10:28
Call of Duty Battle Royale
1887V

Call of Duty: Modern Warfare. Gracze już odkryli całą mapę Battle Royale, którą można zwiedzać

Wszystko wskazuje na to, że tryb Battle Royale wbije niedługo do Call of Duty: Modern Warfare. Pojawiają się kolejne materiały naprowadzające na realizację takiego scenariusza.

Z samego rana pisaliśmy o utajnionej opcji, dodanej w ramach 2 sezonu rozgrywek w Call of Duty: Modern Warfare. Świeża zawartość ma zostać udostępniona wkrótce.

Jeden z fanów gry odkrył, że istnieje możliwość zobaczenia nowej mapy szykowanej do trybu Battle Royale. Obszar znajduje się poza granicami multiplayerowej areny Atlas Superstore, dodanej 11 lutego 2020 roku w ramach drugiego sezonu. By przyjrzeć się mapie trzeba jednak spełnić pewne wymagania - mapa jest niedostępna w normalnej rozgrywce. To póki co wstępna wersja szykowanej areny - obiekty nie posiadają jeszcze pełnej geometrii i finalnych tekstur.

Grafikę przedstawiające szykowaną mapę znajdziecie poniżej. Obrazek w pełnej rozdzielczości umieszczamy też w naszej galerii. Na mapie nie zabraknie aż 15 różnych stref i 6 głównych punktów orientacyjnych. Warto też rzucić okiem na filmik poniżej, przedstawiający mapę.

Premiery trybu Battle Royale należy spodziewać się jeszcze w trakcie trwania 2 sezonu rozgrywek w Call of Duty: Modern Warfare.

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward