Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2020 17:07
Outriders
2082V

Outriders na zwiastunie. Polska gra zmierza na PS5, Xbox Series X, Xbox One, PS4 i PC!

Outriders zostało właśnie zaprezentowany na świetnym zwiastunie! People Can Fly pokazuje nowe IP przygotowywane we współpracy ze Square Enix i pierwszy materiał prezentuje duży potencjał tytułu. Gra oficjalnie zmierza na PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One i PC!

Outriders to kolejna produkcja zmierzająca oficjalnie na PS5 i Xbox Series X. Twórcy jednak nie rezygnują z poprzedniej generacji i zamierzają zapewnić tytuł jednocześnie na PS4, Xboksie One oraz komputerach osobistych (Steam). Premiera na wszystkich platformach odbędzie się pod koniec 2020 roku.

People Can Fly to studio znane głównie ze świetnego Painkillera, mocnego Bulletstorma oraz problematycznego dla fanów Gears of War: Judgment. Deweloperzy przez pewien czas byli częścią Epic Games i pomagali w rozwoju Fortnite: Save the World. Od tego czasu sporo się zmieniło, ponieważ warszawskie studio otworzyło zespoły w Newcastle, Rzeszowie oraz nawet Nowym Jorku. Wszyscy deweloperzy pracują nad rozwojem nowego IP.

Outriders to kooperacja, strzelanie i moce

Outriders jest kooperacyjnym, sieciowym RPG, w którym maksymalnie trzyosobowe zespoły będą wykonywać szereg misji. Twórcy umiejscowili wydarzenie w „oryginalnym, mrocznym i desperackim uniwersum science-fiction:

„Podczas gdy ludzkość będzie wykrwawiać się w okopach planety Enoch, ty stworzysz swojego Outridera i wyruszysz w podróż przez niebezpieczną planetę. Dzięki rozbudowanej fabule i zróżnicowanemu światowi zostawisz za sobą slumsy First City, a następnie przemierzysz lasy, góry i pustynie w poszukiwaniu tajemniczego sygnału.”

Twórcy zapewnią połączenie dynamicznego strzelania z potężnymi mocami, a podczas opowieści stale będziemy podnosić nowe bronie oraz kolejny sprzęt. People Can Fly obiecuje wiele godzin zabawy.

Pełna prezentacja gry odbędzie się w czwartek o 21:00 – w tym terminie poznacie nasze wrażenia z produkcji.

Sprawdźcie inne informacje o People Can Fly:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Outriders People Can Fly square enix zwiastun