Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.02.2020 15:35
Rise of Insanity
611V

Rise of Insanity na premierowym zwiastunie. Polacy zapraszają na przerażającą historię

Na Nintendo Switchu systematycznie debiutują ciekawe produkcje i od dzisiaj gracze mogą zapoznać się z Rise of Insanity. Tytuł trafił na konsolę Nintendo za sprawą rodzimego Pineapple Works – deweloperzy zapraszają czytelników PPE do zapoznania się z grą.

Rise of Insanity w 2018 roku trafiło na komputery osobiste i Xboksa One, ale Red Limb Studio postanowiło opowiedzieć historię na kolejnych platformach. Rodzimy Pineapple Works otrzymał za zadanie przerzucenie gry na Nintendo Switcha i właśnie dzisiaj odbywa się premiera produkcji – historia jest dostępna za 40 zł (+10 zniżki na premierę).

Tytuł pozwala poznać Stephena Dowella, cenionego doktora psychologii, którego rodzina zginęła w tajemniczych okolicznościach. Policja prowadzi śledztwo, ale bohater bierze sprawę w swoje ręce – jednym z podejrzanych jest jego pacjent, który cierpi na wiele zaburzeń psychicznych. Dowell postanawia leczyć chorego za pomocą eksperymentalnych metod – im dłużej trwa terapia, tym protagonista poznaje kolejne sekrety ukryte w umyśle tajemniczej postaci.

Rise of Insanity zobaczycie na premierowym zwiastunie. Gra powinna zainteresować głównie osoby, które chętnie zapoznają się z kolejnymi psychologicznymi horrorami.

Sprawdźcie kolejne informacje o grach na Nintendo Switcha:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: cena Nintendo Switch premiera Red Limb Studio Rise of Insanity zwiastun