Iza Łęcka Iza Łęcka 12.02.2020 10:16
Nintendo Switch Online - luty- darmowe gry
1317V

Nintendo Switch Online z kolejnymi klasykami. Nintendo ujawniło gry z SNES-a i NES-a

Nintendo potwierdziło cztery produkcje przygotowane dla subskrybentów Nintendo Switch Online. Gracze już w przyszłym tygodniu pobiorą tytuły ze SNES-a i NES-a – na liście znajduje się między innymi Smash Tennis.

Nintendo stale oferuje graczom darmowe produkcje w ramach abonamentu Nintendo Switch Online. Firma skupia się na klasykach ze Super Nintendo Entertainment System i Nintendo Entertainment System, więc nie możemy liczyć na wyjątkową grafikę, choć fani retro mogą szykować się na cztery nowe gry:

  • Pop'n TwinBee
  • Smash Tennis
  • Shadow of the Ninja
  • Eliminator Boat Duel

Shadow of the Ninja trafiło na rynek 1990 roku i pozwala dwóm graczom wcielić się w tytułowych ninja. Podczas rozgrywki zamaskowani bohaterowie przedzierają się przez Nowy Jork i eliminują kolejne cele. Eliminator Boat Duel zadebiutowało rok później i skupia się na wyścigach motorówek – tutaj również możemy liczyć na zabawę ze znajomym na jednej kanapie.

Smash Tenis to już klasyka od Namco z 1993 roku, która oferuje kilka postaci, osiem kortów oraz całkiem przyjemny gameplay. Pop'n TwinBee nigdy tak naprawdę nie trafiło do Ameryki, dlatego też entuzjaści retro z tego kraju powinni szykować się na klasykę z 1993 roku.

Wszystkie produkcje będą dostępne do pobrania od 19 lutego.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: Nintendo

Tagi: nes Nintendo Nintendo Switch Nintendo Switch Online snes