Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.02.2020 10:59
Wiedźmin Netflix
4282V

Piosenka Grosza daj Wiedźminowi z serialu Netflixa w oficjalnym teledysku

Piosenka "Grosza daj Wiedźminowi" cieszy się od samej premiery serialu "Wiedźmin" tak ogromną popularnością, że zaskoczeni wydają się być nawet sami twórcy i wydawca ścieżki dźwiękowej.

Fani szaleją na punkcie piosenki "Grosza daj Wiedźminowi", ale dopiero teraz doczekaliśmy się oficjalnego teledysku z tym utworem, śpiewanym przez serialowego Jaskra.

Piosenka doczekała się dzięki Sony Soundtracks oficjalnego teledysku z tekstem utworu, który możecie sprawdzić poniżej. Filmik opublikowano dwa dni temu - chyba jednak trochę zbyt późno, by klip naprawdę chwycił i wygenerował ogromne zainteresowanie. Dopiero od 24 stycznia można kupować całą ścieżkę dźwiękową z produkcji. W momencie premiery piosenka "Grosza daj Wiedźminowi" budziła jednak ogromne emocje i entuzjazm wśród fanów - powstała masa przeróbek, animacji i aranżacji tej pieśni.

Przy okazji zachęcam do lektury ustaleń dotyczących drugiego sezonu netflixowego "Wiedźmina" - wiemy już przykładowo na pewno, że zbroje żołnierzy Nilfgaardu zostaną totalnie zmienione w nowych odcinkach.

Tagi: Netflix serial wiedźmin