Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2020 17:36
Wiedźmin 3 Ciri
5088V

Wiedźmin 3: Dziki Gon z Ciri jako główna bohaterka. Cała historia z nowej perspektywy

Wiedźmin 3: Dziki Gon wciąż angażuje graczy, którzy chętnie zapoznają się z produkcją wykreowaną przez CD Projekt RED. Twórcy zapewnili nam jednego, głównego bohatera, ale dopracowana modyfikacja pozwala na poznanie historii oczami Ciri.

Wiedźmin 3: Dziki Gon oferuje jednego głównego bohatera, którym jest Geralt. Gracze kilkukrotnie mają okazję wcielić się w Ciri, ale są to wyłącznie mniejsze wątki – w dodatku nie możemy w tym wypadku mówić o większym wyzwaniu.

Twórca modyfikacji ProCiri postanowił zmierzyć się z ciekawym zadaniem – autor pozwala ukończyć całego Wiedźmina 3: Dziki Gon w skórze Ciri, a dodatkowo dostosowuje rozgrywkę. Modder zadbał o poprawienie walki, która w dodatku nie będzie automatyczna.

To właśnie balans sprawia, że ProCiri oferuje w zasadzie pełni grywalnego Wiedźmina 3: Dziki Gon w skórze Lwiątka z Cintry, ponieważ wcześniej pojawiły się podobne mody, ale nie dbały o ten ważny szczegół. Teraz gdy postać musi mierzyć się z ograniczeniami – gameplay w końcu ma sens.

ProCiri pobierzecie z tej strony – patrząc na szczegóły kolejnej modyfikacji do Wiedźmina 3: Dziki Gon żałuję, że CD Projekt RED nie zdecydował się na pełne wsparcie modów na konsolach. Jestem pewien, że wielu graczy chętnie odpicowałoby Wiedźmina na PS4 i Xboksie One.

Sprawdźcie inne tematy związane z Wiedźminem:

Źródło: https://wccftech.com/the-witcher-3-prociri-mod-rebalanced/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon