Iza Łęcka Iza Łęcka 11.02.2020 07:00
The Division 2 Warlords of New York
2686V

The Division 2 Warlords of New York wyciekł przed prezentacją. Ubisoft pokaże wielkie DLC

Ubisoft wczoraj zapowiedział „duże ogłoszenie” związane z The Division 2, a zaledwie po kilku godzinach – szczegóły trafiły do Sieci. Francuski wydawca przygotował Warlords of New York czyli rozszerzenie, o którym wiemy już całkiem sporo.

Dzisiaj o godzinie 20:00 odbędzie się prezentacja The Division 2 Warlords of New York. Jest to wielkie rozszerzenie do produkcji Ubisoftu, którego akcja została umiejscowiona w tytułowym Nowym Jorku. Gracze zmierzą się z byłym agentem Dywizji – Aaron Keener wraz ze swoimi czterema oddanymi, wysoko wykwalifikowanymi porucznikami przejął kontrolę nad Dolnym Manhattanem. Twórcy zapewnią pełnoprawną historię, która skupia się na „polowaniu na Nemesis”.

Dodatek zaoferuje rozgrywkę dla singlistów lub entuzjastów kooperacji, a deweloperzy pozwolą graczom bezpośrednio wskoczyć do rozgrywki – bohaterowie automatycznie uzyskają 30 poziom doświadczenia.

Przygotowano nowy, otwarty świat w Nowym Jorku oraz przebudowano system progresji (limit to teraz 40 lvl), a podczas gry sprawdzimy nowe opcje taktyczne (egzotyka, narzędzia i skille). Studio zapewni także nowy endgame skupiony na trzymiesięcznych, tematycznych sezonach.

Wieczorem odbędzie się pokaz nowego rozszerzenia, które prawdopodobnie zadebiutuje już na początku marca – zgadzałoby się to z informacjami dotyczącymi trzeciego epizodu Tom Clancy's The Division 2. Ostatni odcinek z pierwszego roku wsparcia powinien zadebiutować w lutym i najpewniej również dzisiaj otrzymamy pokaz DLC.

The Division 2 Warlords of New York okładki 1

The Division 2 Warlords of New York okładki 2

Na naszym serwisie przeczytacie więcej informacji o rozwoju The Division 2:

Źródło: https://www.resetera.com/threads/division-2-expansion-warlords-of-new-york-leaked.169461/

Tagi: The Division 2 Warlords of New York Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive