Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.02.2020 17:09
PS5
2533V

PS5 bez wielkiego wycieku. Interfejs użytkownika stworzony przez fana

Od kilku dni gracze ekscytują się „wielkim przeciekiem”, według którego podobno mogliśmy spojrzeć na interfejs PS5. Materiał jednak został przygotowany przez człowieka specjalizującego się w takich projektach. Nadal czekamy na ruch Sony.

Od kilku dni w Sieci furorę robi zdjęcie, które rzekomo ma prezentować interfejs PS5. Nawet nasza redakcja przedstawiła fotkę, jednak możemy teraz potwierdzić – jest to fałszywy materiał. Projekt został przygotowany przez człowieka, który od ubiegłego roku przygotowuje różne koncepcje związane z PlayStation 5.

Twórca opublikował zdjęcie IU na Reddicie, ale nie usunął historii swoich wcześniejszych wpisów, w których pojawiły się różne zdjęcia oraz nawet materiały wideo – wszystko ma rzekomo prezentować oficjalne prace Sony.

Trzeba jednak zwrócić uwagę, że ten pomysł pasuje do fotki, która została opublikowana kilka tygodni temu – ale także w tym wypadku nie możemy mieć pewności, że tak będzie wyglądać menu nowej konsoli Sony.

Nadal pozostaje nam czekać na ruch japońskiej korporacji – firma wyraźnie nie śpieszy się z ujawnieniem platformy. Według wielu plotek urządzenie miało zostać pokazane w lutym, ale wciąż nie otrzymaliśmy szczegółów od samego Sony.

Warto zajrzeć na:

Źródło: https://www.psu.com/news/ps5-ui-leaks-again-in-a-brand-new-screenshot/

Tagi: interfejs użytkownika playstation 5 ps5 si sony