PS5 bez wielkiego wycieku. Interfejs użytkownika stworzony przez fana

News
2747V
PS5 bez wielkiego wycieku. Interfejs użytkownika stworzony przez fana
Wojciech Gruszczyk | 10.02.2020, 17:09

Od kilku dni gracze ekscytują się „wielkim przeciekiem”, według którego podobno mogliśmy spojrzeć na interfejs PS5. Materiał jednak został przygotowany przez człowieka specjalizującego się w takich projektach. Nadal czekamy na ruch Sony.

Od kilku dni w Sieci furorę robi zdjęcie, które rzekomo ma prezentować interfejs PS5. Nawet nasza redakcja przedstawiła fotkę, jednak możemy teraz potwierdzić – jest to fałszywy materiał. Projekt został przygotowany przez człowieka, który od ubiegłego roku przygotowuje różne koncepcje związane z PlayStation 5.

Twórca opublikował zdjęcie IU na Reddicie, ale nie usunął historii swoich wcześniejszych wpisów, w których pojawiły się różne zdjęcia oraz nawet materiały wideo – wszystko ma rzekomo prezentować oficjalne prace Sony.

Trzeba jednak zwrócić uwagę, że ten pomysł pasuje do fotki, która została opublikowana kilka tygodni temu – ale także w tym wypadku nie możemy mieć pewności, że tak będzie wyglądać menu nowej konsoli Sony.

Nadal pozostaje nam czekać na ruch japońskiej korporacji – firma wyraźnie nie śpieszy się z ujawnieniem platformy. Według wielu plotek urządzenie miało zostać pokazane w lutym, ale wciąż nie otrzymaliśmy szczegółów od samego Sony.

Warto zajrzeć na:

Źródło: https://www.psu.com/news/ps5-ui-leaks-again-in-a-brand-new-screenshot/

Komentarze (79)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper