Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 09.02.2020 16:30
ps5 ui
14986V

Wyciekło zdjęcie przedstawiające interfejs użytkownika w PS5 [Aktualizacja #1]

Do sieci trafiło nowe zdjęcie, które potwierdza zeszłomiesięczny przeciek. UI w PS5 będzie podobne do tego z PS4.

Sony wciąż nie ujawniło specyfikacji, ani wyglądu swojej nadchodzącej konsoli. Wiadomo jednak, że oficjalna prezentacja sprzętu jest coraz bliżej - japoński gigant parę dni temu otworzył oficjalną stronę PS5 - jeśli jakiekolwiek oficjalne informacje odnośnie nowego urządzenia pojawią się w sieci, zostaniecie o tym jako pierwsi poinformowani. Wystarczy wejść tutaj i podać swoje dane.

Trzy godziny temu, przez użytkownika Reddita o pseudonimie helixonyt, został udostępniony obraz prezentujący obecną wersję interfejsu użytkownika w PlayStation 5. Potwierdza się przeciek, który miał miejsce w zeszłym miesiącu - tam również mogliśmy ujrzeć podobny wygląd UI. Jedyna zmiana, względem poprzedniego zdjęcia przedstawiającego interfejs jest taka, że tutaj widzimy oficjalne logo nadchodzącej konsoli. W poprzednim zdjęciu, owe logo było zamazane.

Interfejs użytkownika dla PlayStation 5 wydaje się być ulepszoną wersją UI, z której korzystali posiadacze PlayStation 4. Jest to bardzo dobra wiadomość dla fanów konsol od Sony, ponieważ interfejs z obecnej generacji był bardzo dobrze zaprogramowany i zazwyczaj nie zawodził. 

 

[Aktualizacja #1]

 

Warto zajrzeć na:

Źródło: psu.com

Tagi: interfejs użytkownika ps5 UI