Iza Łęcka Iza Łęcka 10.02.2020 11:25
Samsung Galaxy Z Flip
1015V

Samsung Galaxy Z Flip na Oscarach. Samsung: fałda na ekranie to "normalna" cecha smartfona

Samsung nie musi już ukrywać Samsunga Galaxy Z Flip. Urządzenie pojawiło się już w wielu przeciekach przed jutrzejszą prezentacją, więc jedną z lepszych decyzji było opublikowanie zwiastuna smartfona – i to w trakcie Oscarów.

Pokaz Samsunga Galaxy Z Flip odbędzie się jutro podczas Galaxy Unpacked, choć ze wszystkimi szczegółami, materiałami promocyjnymi, pełną specyfikacją, a nawet filmami pokazującymi urządzenie mogliśmy zapoznać się już wcześniej. Producent nie mając nic do stracenia, zaprezentował poniższą reklamę w trakcie jednego z najbardziej dogodnych czasów antenowych, gdzie oczy milionów widzów z całego świata są zwrócone w jedną stronę – podczas gali rozdania Oscarów.

Jak się jednak okazuje, na materiale pojawiła się interesująca adnotacja, za sprawą której Samsung potwierdza pojawienie się „niewielkiej fałdy, zagięcia”, które jest podobno cechą charakterystyczną:

„Na środku głównego wyświetlacza może znajdować się niewielka fałda, która jest ogólną cechą charakterystyczną ekranu.”

Już wcześniej w Sieci zawrzało po opublikowaniu materiałów, na których informator pokazywał Samsunga Galaxy Z Flip i ujawnił to wgniecenie. Całość nie prezentuje się zbyt atrakcyjnie, a biorąc pod uwagę, że producent zdecydował się na szkło (ultra cienkie), niezwykle trudno przewidzieć, jak ekran będzie wyglądał po kilku miesiącach intensywnego użytkowania.

Fani technologii dostrzegają również fakt, że Samsung już na pierwszym materiale promocyjnym (oficjalnie opublikowanym) informuje o zgięciu, fałdzie – producent najwidoczniej pragnie się nieco zabezpieczyć na wypadek wszelkich pozwów czy zwrotów potencjalnie niezadowolonych klientów.

Sprawdźcie inne informacje o tym modelu:

Źródło: Nilay Patel

Tagi: Oscary Oscary 2020 Samsung Samsung Galaxy Z Flip smartfony