Iza Łęcka Iza Łęcka 06.02.2020 10:40
Samsung Galaxy Z Flip Joker
1488V

Samsung Galaxy Z Flip z Jokerem i Harley Quinn. Bardzo droga edycja pokazana przed prezentacją

Świat już nie zamierza czekać na prezentację Samsunga Galaxy Z Flip. Firma Caviar jeszcze przed przyszłotygodniowym pokazem zaprezentowała specjalne wersje smartfona. Projekt spodoba się fanom najnowszego „Jokera”.

Jak informuje redakcja Letsgodigital, Rosjanie z Caviar nie zamierzają czekać na prezentację Samsunga Galaxy Z Flip. Na pięć dni przed prezentacją (Galaxy Unpacked odbędzie się 11 lutego), gdzie zobaczymy nowe urządzenia Samsugna, już teraz został opublikowany materiał prezentujący składany smartfon w edycji limitowanej z Jokerem i Harley Quinn.

Obudowa smartfona zostanie pokryta 24-karatowym złotem, a na samym urządzeniu nie zabrakło kolorów kart: karo, kiera, trefla oraz pika. Po jednej stronie telefonu znajdzie się Joker, na drugiej wylądowała Harley Quin. Projektanci wykorzystają specjalny lakier do malowania złota, by jeszcze bardziej podkreślić jego kolor. Cena nie została jeszcze do końca ustalona, ale będzie wynosić przynajmniej 5210 dolarów (około 20136 zł). Mówimy jednak o wersji smartfona tylko dla wybranych - przygotowane bowiem zostaną tylko 54 egzemplarze.

Caviar zaprezentował także typowe dla siebie wersje: Carbon Titanium i Gold Edition. Ten pierwszy skorzysta z tytanowej ramy, natomiast druga edycja, podobnie jak wersja z Jokerem, została pokryta 24-karatowym złotem. Carbon Titanium to wydatek od 5690 dolarów (21991 zł), a cena Gold Edition została ustalona na 6000 dolarów (23190 zł).

Więcej informacji o tym sprzęcie przeczytasz u nas:

Źródło: https://nl.letsgodigital.org/opvouwbare-telefoons/limited-edition-samsung-smartphones/

Tagi: Samsung Samsung Galaxy Samsung Galaxy Z Flip