Iza Łęcka Iza Łęcka 07.02.2020 12:45
Mafia 4
1062V

Mafia 4 i gra twórcy Dead Space zostaną ujawnione w ciągu następnych miesięcy

Na jednej ze zbliżających się imprez powinniśmy usłyszeć o dwóch dużych produkcjach przygotowywanych na zlecenie 2K Games. W najnowszym raporcie Take-Two pojawia się wzmianka o prezentacji tytułów.

We wrześniu ubiegłego roku Take-Two zarejestrowało tajemniczy znak towarowy „MAFIA”, który zwiastował nadejście nowej gry od studia Hangar 13 – ten zespół został oddelegowany do rozwijania serii, jednak aktualnie zaproponował graczom wyłącznie Mafię 3.

W nocy wydawca opublikował raport, w którym pojawiła się wzmianka o ujawnieniu dwóch gier – w tym właśnie nowej pozycji Hangar 13. Prezentacja tytułu powinna odbyć się w ciągu najbliższych miesięcy, więc śmiało możemy podejrzewać, że o nowej Mafii usłyszymy już wkrótce.

Idąc za ciosem, Take-Two i 2K nie zamierzają również zwlekać z pokazem wciąż niepotwierdzonej pozycji od 2K Silicon Valley – jest to młody zespół 2K, na którego czele stoi Michael Condrey. Deweloper wcześniej pracował nad seriami Dead Space oraz Call of Duty. Aktualnie projekt z Doliny Krzemowej nie został  w żaden sposób potwierdzony, nie wiemy zatem, czy twórcy pracują nad nowym IP, czy też rozwijają jedną z marek wydawcy.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: Shinobi602

Tagi: 2K Games 2K Silicon Valley mafia mafia 4 Take-Two