Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.02.2020 16:00
EA Motive pracuje nad nowym IP
437V

EA Motive zatrudnia pracowników do nowego tajemniczego IP

Tajemniczy projekt od EA Motive pozostaje cały czas pilnie strzeżony. Wiemy jednak, że prace trwają, a świadczy o tym najnowsze ogłoszenie o pracę.

Choć ostatnie poczynania EA, z małymi wyjątkami, są raczej negatywnie odbierane przez społeczność, to wciąż bardzo mocne studio, którego kolejne ogłoszenia wywołują duże poruszenie. Ciężko się temu dziwić, albowiem przez lata pracowali na tego typu reputację i kilka potknięć nie jest w stanie tego wymazać. 

Jeszcze w zeszłym roku informowaliśmy o tym, że nowe studio, które w pełni podlegać będzie EA, pracuje nad dwiema grami. Patrick Klaus, szef ekipy, mówił o projekcie w uniwersum Gwiezdnych Wojen oraz innym, który pozostaje ściśle tajny. 

Wygląda na to, że prace posuwają się naprzód. W ogłoszeniu, które pojawiło się na Twitterze, EA przekazało, iż poszukuje architekta technicznego do ich niezapowiedzianego IP. Nowy pracownik ma być odpowiedzialny, jak czytamy we wpisie, za "ocenię istniejącej technologii i ewentualnych ulepszeń technicznych, aby sprostać wymaganiom projektu".

Oznacza to, że studio jest ledwie na początku drogi, jeśli chodzi o prace nad rzeczonym tytułem. Nieprędko otrzymamy pierwsze informacje, ale biorąc pod uwagę aktualne opinie o tworach studia, zdecydowanie lepiej niespiesznie stworzyć coś, co odpowie na oczekiwania fanów. 

Sprawdź także inne informacje o EA:

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/ea-motive-is-hiring-for-its-unannounced-new-ip/

Tagi: ea EA Motive gra praca