Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.02.2020 10:45
Ptaki Nocy z ocenami
721V

Ptaki Nocy podzieliły widzów. Mieszane opinie o najnowszym filmie z uniwersum DC

Najnowsza ekranizacja komiksów DC, opowiadająca o Harley Quinn, mocno podzieliła wszystkich, którzy zdecydowali się na jej seans. Oceny są bardzo mieszane.

"Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)" to film, który zdawał się elektryzować publikę jeszcze przed premierą. O ogromnym zainteresowaniu produkcją informowaliśmy Was tydzień temu, a teraz przyszedł czas na zebranie opinii do jednego worka. 

I trzeba przyznać, że te okazały się skrajnie różne. Na cenionej platformie Rotten Tomatoes film oceniany jest bardzo dobrze. Na ten moment dobił do 83% ocen pozytywnych od krytyków (z 215 oddanych głosów) oraz aż 88% wśród 914 głosów od zwykłych widzów

Nieco gorzej wypada to na MetaCriticu. Tu oceny nie wskazują już na mocną produkcję, a zaledwie średniaka. Dość powiedzieć, że po zsumowaniu 55 ocen krytyków, film osiągnął zaledwie 60 punktów na 100 możliwych (33 opinie pozytywne, 20 mieszanych oraz 2 negatywne). Niewiele lepiej jest ze strony widzów, którzy średnio oceniali produkcję na 6.1 (wynik 210 oddanych głosów). 

Mieliście okazję oglądać już rzeczony film? Jak przypadł Wam do gustu? Dajcie znać w komentarzach! :)

Sprawdźcie naszą recenzję filmu oraz inne interesujące teksty:

Tagi: birds of prey DC Margot Robbie ptaki nocy