Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.02.2020 13:50
Resident Evil od Netflix ze szczegółami
983V

Resident Evil od Netflix. W sieci pojawił się zarys fabuły wyczekiwanego serialu

Bardzo możliwe, że poznaliśmy właśnie opis historii, która przedstawiona będzie na łamach kilkuodcinkowego serialu Resident Evil od Netflix. 

Resident Evil to bardzo znana i udana marka, która podbija wiele segmentów rynku. Najbliższe naszym sercom i najbardziej znane są oczywiście gry. Nie można zapomnieć jednak, że uniwersum doczekało się także filmów, komiksów, serii anime, a nawet mang (które, swoją drogą, dostępne są w Polsce). 

Do stawki dołączy za jakiś czas serial, za którego produkcję odpowie Netflix! Platforma niejednokrotnie pokazała, że warto zaufać jej w kontekście adaptacji innych dzieł popkultury, więc i tutaj oczekiwania są ogromne. Niedawno dowiedzieliśmy się, że serial (a przynajmniej pierwszy sezon) zamknie się w ośmiu jednogodzinnych odcinkach. Teraz poznaliśmy prawdopodobnie również opis fabuły

Miasto Clearfield od dawna stoi w cieniu trzech pozornie niezwiązanych ze sobą gigantów: Umbrella Corporation, wycofanego z użytku Greenwood Asylum oraz Waszyngtonu. Dziś, dwadzieścia sześć lat po odkryciu wirusa T, tajemnice utrzymywane w sekrecie przez te trzy stronnictwa, zaczynają wychodzić na jaw.

Do informacji dokopało się Resident Evil Wiki, czym podzielili się na swoim Twitterze. Na ten moment nie można mówić o stuprocentowej pewności odnośnie do tej wiadomości, ale jest ona bardzo prawdopodobna. 

Więcej o tej serii dowiesz się z naszego portalu:

Źródło: https://www.pcgamesn.com/resident-evil-netflix

Tagi: fabuła Netflix Resident Evil serial