Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.02.2020 22:00
Microsoft Flight Simulator
1653V

Microsoft Flight Simulator na pełnej rozgrywce. Prezentacja z testów Tech Alpha

Od końcówki ubiegłego miesiąca trwają kolejne testy Microsoft Flight Simulator. Szczęśliwcy otrzymali kody do wczesnej wersji gry (Tech Alpha) i jak mogliśmy się spodziewać – gameplay wylądował w Sieci. Zobaczcie ponad 50 minut czystej rozgrywki z niezwykle intrygującego symulatora.

Microsoft Flight Simulator nie trafi w gust każdego fana Gears of War, ale trzeba przyznać, że produkcja nawet na materiałach wideo w słabej jakości potrafi zrobić wrażenie. Nawet nie wspominam tutaj o grafice, ale o samej skali przedsięwzięcia – szykuje się ogromny symulator, który w pewien sposób może zrewolucjonizować nasze podejście do gatunku.

Twórcy zapewnią możliwość przemierzenia całej planety, a podczas rozgrywki doświadczymy między innymi różnych efektów pogodowych lub nawet będziemy w czasie rzeczywistym obserwować różnorodne wydarzenia. Gameplay może okazać się niezwykle interesującym doświadczeniem.

Najnowsze materiały z Microsoft Flight Simulator pochodzą od YouTubera, który postanowił pochwalić się dostępem do wczesnej wersji gry. Twórcy zapewne dopracują jeszcze szereg elementów, jednak nawet w takiej formie – na ten tytuł po prostu dobrze się patrzy.

Microsoft Flight Simulator w 2020 roku trafi na Xboksa One oraz komputery osobiste, ale gracze mogą także liczyć na pełne wsparcie tytułu na Xboksie Series X.

Więcej informacji o grze:

Źródło: https://www.resetera.com/threads/leak-microsoft-flight-simulator-2020-tech-alpha-footage.168902/

Tagi: gameplay Microsoft Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios