Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2019 19:08
Crash Team Racing Nitro Fueled Neon Circus Grand Prix
749V

Crash Team Racing Nitro Fueled z nową zawartością. Tor, tryb, postacie, karty i więcej

Twórcy Crash Team Racing Nitro Fueled nie marnują czasu i ponownie rozbudowują wyścigi. Jeszcze w tym tygodniu sprawdzimy nową zawartość, która powinna zostać doceniona przez wielu graczy. Zobaczcie zwiastun i poznajcie szczegóły Neon Circus Grand Prix.

Crash Team Racing Nitro Fueled zadebiutowało na rynku w czerwcu, ale sympatycy gry raczej nie mogą się nudzić. Tytuł jest systematycznie rozwijany przez studio Beenox, które otrzymało od Activision zadanie – twórcy mają wszystkim zainteresowanym zapewnić sporo atrakcji.

To właśnie z tego powodu powstała idea Grand Prix, dzięki którym produkcja jest rozwijana przez nową zawartość. Najnowsze wydarzenie zatytułowane Neon Circus wprowadzi na serwery między innymi tor Koala Carnival.

Crash Team Racing Nitro Fueled Neon Circus:

  • NOWY TOR: Koala Kong został mistrzem ceremonii nowego toru, czyli Koala Carnival! To ogromne, śmiercionośne widowisko, jakie jedynie Koala potrafiłby stworzyć.
  • NOWY TRYB GRY: Wbij się w zakręty, przegoń innych na prostej, obierz idealny tor jazdy w Ring Rally, nowym trybie gry w Local Arcade. Opanuj każdy tor i ukończ wyzwania Ring Rally, aby zdobyć Nitro.
  • NOWE POSTACIE: Zawodnicy Crash Tag Team, Pasadena O'Possum i Ebenezer Von Clutch, rozgrzewają Pit Stop w tym sezonie, a ulubiony siłacz wszystkich fanów, Koala Kong, stoi na czele zestawu nagród Nitro Gauge.
  • NOWE KARTY: Zjedź z utartej ścieżki z kartem Nitro Bumper, przeżyj na nowo czasy Crash Tag Team Racing z Pressurizerem i zasmakuj ryzyka z Daredevilem!
  • PIT STOP: Zrób dobre wrażenie dzięki nowym przedmiotom dostępnym w Pit Stopie, włączając w to skórki o tematyce cyrkowej, neonowe koła i, po raz pierwszy, animowane malowania!
  • KRÓLEWSKI DRÓB: Odpal tryb Adventure Mode, odkrywaj każdy ze światów, zbieraj ukryte złote jajka i odblokuj samego Króla Kurczaków!
  • MISTRZOWSKI KART I MALOWANIE: Ukończ Grand Prix jako jeden z 5% najlepszych graczy w ogólnym rankingu i zdobądź Champion Kart oraz dedykowane zdobienie Neon Circus!

Świetnie na pewno zapowiada się nowy tryb, który powinien zachęcić graczy do ponownego wskoczenia w odpicowane samochody. Twórcy zapowiadają, że to nie koniec atrakcji i kolejny dodatek trafi na serwery za kilka tygodni.

Crash Neon Circus Grand Prix zawartość

Więcej o tym tytule przeczytasz też tu:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled dlc dodatek