Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.02.2020 15:28
Ukryta gra polski film entflix
1346V

Ukryta gra na Netflix jeszcze w tym tygodniu. Polski film będzie dostępny w 189 krajach

Netflix systematycznie oferuje produkcje, które nie są wcześniej zapowiedziane na specjalnym zestawieniu przygotowywanym przez platformę. Kolejnym filmem-niespodzianką jest „Ukryta gra” Łukasza Kośmickiego.

„Ukryta gra” to najnowszy film w reżyserii Łukasza Kośmickiego, który pracował również nad „1920 Bitwa warszawska” oraz miał okazję napisać scenariusz do „Dom zły”. Produkcja została nagrodzona dwoma Złotymi Lwami – Kapituła wyróżniła reżysera oraz montażystów.

W opowieści wystąpili między innymi Bill Pullman („Dzień Niepodległości”, „Bezsenność w Seattle”, „Zagubiona autostrada”) oraz Robert Więckiewicz („Kler”, „Pod Mocnym Aniołem”, „W ciemności”), a historia przedstawia losy genialnego matematyka, który zostaje porwany przez amerykańskie służby – całość dzieje się u szczytu kryzysu kubańskiego.

Teraz możemy potwierdzić, że „Ukryta gra” będzie od jutra dostępna na Netflix – produkcja trafi jednocześnie do 189 krajów. Jest to kolejny film Watchout Studio (po „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”), który zadebiutował na platformie streamingowego giganta.

W swoim czasie Jędrzej podsumował swoją recenzję filmu następującymi słowami:

Ukryta gra zapowiadała się naprawdę ciekawie, efekt końcowy jest tym bardziej rozczarowujący.

Sprawdźcie zwiastun:

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://kultura.onet.pl/wiadomosci/ukryta-gra-od-soboty-dostepna-na-netfliksie-trafi-do-widzow-w-189-krajach/yj3y7t3

Tagi: film netflix ukryta gra