Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 18.01.2020 11:38
bioshock
517V

Twórcy BioShock 4 poszukują doświadczonego projektanta świata. Będzie open-world w najnowszej odsłonie serii?

Ekipa odpowiadająca za BioShock 4 poszukuje osoby na ważne stanowisko. Nowy pracownik zajmie się tworzeniem tętniącego życiem świata.

Od grudnia wiemy, że BioShock 4 oficjalnie powstaje - 2K Games utworzył studio Cloud Chamber, które odpowiada za najnowszą odsłonę kultowej serii. O samej grze wiemy na razie niezbyt wiele - według przecieków, strzelanka dla pojedynczego gracza ma skupić się przede wszystkim na opowiedzeniu nowej, wciągającej historii.

Cloud Chamber poszukuje obecnie wzmocnień - studio ma zamiar zatrudnić doświadczonego projektanta świata, który pomógłby zbudować nowe doświadczenia płynące ze świata BioShocka 4. Owa osoba miałaby odegrać kluczową rolę w tworzeniu gry - nowy pracownik byłby liderem ambitnego zespołu zajmującego się projektowaniem otoczenia.

Lead World Designer poprowadzi zespół, który ożywi bogaty i dynamiczny świat gry. Jego głównym zadaniami będzie zapełnienie terenów doświadczeniami, które uzupełnią główną historię tytułu oraz intensywna praca z innymi zespołami w celu zrealizowania wspólnej wizji. Obecnie, fani serii zastanawiają się czy do produkcji zawita otwarty świat, który zostanie wypełniony bezsensownymi zadaniami oraz znajdźkami, które sztucznie przedłużą czas gry.

Na razie nie wiemy kiedy zostaną udostępnione pierwsze materiały z omawianej powyżej produkcji - Take-Two nie komentuje żadnych przecieków. 

Warto przeczytać:

Źródło: psu.com

Tagi: bioshock cloudchamber