Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2020 19:46
Xbox AAAA Spencer
1388V

Gra AAA Microsoftu coraz bliżej. Phil Spencer sprawdził tytuł

Microsoft powinien na E3 2020 zapowiedzieć pierwszą grę The Initiative. Nowy zespół korporacji Redmond pracuje nad wysokobudżetową produkcją, która została w swoim czasie określona jako „AAAA”. Phil Spencer miał już okazję sprawdzić grę.

Już w 2012 roku pojawiły się pierwsze informacje dotyczące gry „AAAA” od Microsoftu. Nie możemy potwierdzić, czym tak naprawdę jest ten projekt, ale najwidoczniej pozycja wgląda coraz lepiej, ponieważ nawet Phil Spencer miał okazję sprawdzić produkcję.

Szef marki Xbox ma okazję odwiedzić zespoły Xbox Game Studios i Spencer pojawił się w The Initiative, gdzie Drew Murray przedstawiał mu projekt. Murray potwierdził, że jego przełożony miał okazję zagrać w tajną pozycję.

Nie jest to wielkie zaskoczenie – w końcu tytuł ma zostać odsłonięty w tym roku, a prace trwają nad nim od wielu miesięcy – ale jest to wyraźny znak. Microsoft już coraz chętniej mówi o tajnym tytule, który podobno pochłonął ogromny budżet.

W Sieci nie brakuje zróżnicowanych teorii na temat tajnego „AAAA”, ponieważ od czasu do czasu słyszymy o mniejszych lub większych testach gry. Teraz możemy mieć pewność jednego – produkcja jest na tyle grywalna, że The Initiative pokazało projekt Spencerowi.

Sprawdźcie inne informacje związane z konsolą Microsoftu:

Źródło: https://www.dualshockers.com/the-initiative-phil-spencer-xbox-series-x/

Tagi: aaaa gra aaaa Microsoft xbox one xbox series x