Xbox One X z grą za 1399 zł. Xbox One S z Gears 5 za 899 zł

Promocje gier
2017V
Xbox One X z grą za 1399 zł. Xbox One S z Gears 5 za 899 zł
Wojciech Gruszczyk | 05.02.2020, 14:07

Konsole aktualnej generacji nadal cieszą się dobrym zainteresowaniem, więc sklepy systematycznie oferują ciekawe promocje. Najnowsza pozwala nabyć Xboksa One X ze Star Wars Jedi: Upadły zakon za zaledwie 1339 zł.

Xbox One X wylądował w nowej promocji i będzie to dobra propozycja dla graczy, którzy liczą na najlepszą wydajność w konsolach aktualnej generacji i pod koniec roku nie zamierzają sięgać po next-geny. Sprzęt Microsoftu jest dostępny za zaledwie 1399 zł – w tej cenie otrzymacie jeszcze Star Wars Jedi: Upadły zakon.

Xbox One w promocji

Promocja działa po wykorzystaniu kodu „smartfon”, który możecie dodać podczas składania zamówienia. Niektórzy mogą się nawet skusić na specjalne wydanie Xboksa One X, które zostało przygotowane na premierę Gears 5 – to odpicowany sprzęt oraz kontroler.

Podobne oferty powinny napływać do nas w kolejnych tygodniach systematycznie – w końcu sklepy w obliczu nowych konsol będą zachęcać do aktualnej generacji. Jeśli nie macie ochoty na większe wydatki, a chcecie zapoznać się z wieloma świetnymi grami – warto rozważyć powyższą ofertę.

[Aktualizacja #1]

Xbox One S jest dostępny za 899 zł

Xbox One X z grą za 1399 zł. Xbox One S z Gears 5 za 899 zł

Sprawdźcie inne promocje na naszym serwisie:

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/zestawy-z-konsola-xbox-one-od-1339-zl-w-x-kom/

Komentarze (98)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper