Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2020 16:23
below
435V

Below już nie tylko na Xbox One i PC. Gra trafi na PS4 – twórcy ujawnili nowy tryb

Below dotychczas trafiło wyłącznie na Xboksa One oraz komputery osobiste, ale najwidoczniej czasowa wyłączność zostanie wkrótce zakończona. Twórcy opublikowali nowy zwiastun, który potwierdza wydanie gry na PS4 i zapowiada nowy tryb.

Below było przez długi czas promowane przez Microsoft. Amerykańska korporacja pokazywała grę na targach, jednak nie mogliśmy mówić o zawrotnym hicie – produkcja zebrała oceny na poziomie 69%.

Deweloperzy długo nie informowali o nowej zawartości do gry, a właśnie zapowiedzieli tryb Explore oraz potwierdzili przygotowanie wersji na PlayStation 4. Gracze z PS4 zapoznają się z tytułem na wiosnę.

Wspomniany „Explore” można porównać do „Easy Mode”, ponieważ tym razem nie będziemy musieli zwracać uwagi na potrzeby bohatera (głód, pragnienie), pułapki nie zabiją od razu herosa, a wszystkie obrażenia będą tak naprawdę powoli zmniejszać pasek zdrowia (otrzymamy szansę na skorzystanie z leczenia). Studio zdecydowało się także zmienić punkty kontrolne i teraz śmierć nie będzie tak dotkliwa.

Deweloperzy podkreślają, że nowy wariant zabawy zostanie także udostępniony na Xboksie One oraz komputerach osobistych.

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o Below:

Tagi: Below Capybara Games Microsoft