Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.03.2018 19:56
Below zadebiutuje w 2018 roku. 4K przy 60 fps na Xbox One X
893V

Below zadebiutuje w 2018 roku. 4K przy 60 fps na Xbox One X

Pamiętacie jeszcze o Below? To jedna z najdłużej powstających produkcji zmierzających na Xboksa One. Twórcy na szczęście zbliżają się do zakończenia prac nad grą i postanowili opowiedzieć o tytule na Game Developers Conference.

Ostatni raz o Below pisaliśmy na portalu w marcu 2016 roku… Nie jest to przypadek, bo od tego czasu autorzy dosłownie zaszyli się w swojej siedzibie i dopracowywali produkcję, która ma trafić na rynek do końca 2018 roku.

Below zaprowadzi nas aż do bram śmierci. Zobaczcie nowy zwiastun

Sytuacja jest zaskakująca, ponieważ Below zostało zapowiedziane w 2013 roku i niektórzy sądzili, że gra trafiła już do kosza. Mimo wszystko Capybara Games walczy i zamierza zaoferować niezwykłe doświadczenie.

„Wciąż nie mogę podać dokładnej daty, ale dążymy do premiery w tym roku… Choć ciągle tak mówimy. Mamy wszystkie systemy, a teraz w coraz większym stopniu rozwijamy świat i staramy się po prostu wszystko dodać.”

Te słowa wypowiedział Kris Piotrowski, dyrektor kreatywny, który podkreślił, że autorzy zajmują się dopieszczeniem intra oraz outra, a zarazem poprawiają wszystkie elementy tytułu.

Twórca podkreśla, że dodatkowe lata pozwoliły w pełni zrealizować wizję, którą jego zespół wymarzył sobie na początku prac nad Below. Studio oczywiście nie zapomniało o wsparciu Xboksa One X i tytuł będzie działał w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Źródło: https://www.engadget.com/2018/03/21/below-release-this-year-gdc-interview-video/

Tagi: Below capybara games Microsoft

Nie przegap