Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2018 08:39
Below ma w końcu datę premiery! Zagramy w grudniu, a teraz oglądamy materiały
647V

Below ma w końcu datę premiery! Zagramy w grudniu, a teraz oglądamy materiały

Po latach wyczekiwania, wielu mrocznych materiałach i kilku dużych imprezach, Below ma w końcu datę premiery. Twórcy nie zawiedli i produkcja będzie dostępna już w przyszłym tygodniu. Dzisiaj możemy spojrzeć na zwiastun premierowy oraz nowy fragment rozgrywki.

O Below pisaliśmy pierwszy raz w czerwcu 2013 roku. Gra została przedstawiona szerokiej publiczności na konferencji Microsoftu i od tego czasu rozpoczęło się wielkie wyczekiwanie. Nie jest to wielka produkcja rozwijana przez tłum doświadczonych deweloperów, ale mimo to tytuł potrafi zaintrygować.

Spencer: Xbox Game Pass pojawi się na każdym urządzeniu

W Below trafimy na tajemniczą wyspę. Zadaniem bohatera jest eksploracja kolejnych terenów, a autorzy postawili na bardzo mroczną atmosferę, wymagający poziom trudności i liczne zagadki. Studio zdecydowało się na bardzo charakterystyczny styl graficzny, przez który pozycja w swoim czasie została dostrzeżona przez posiadaczy Xboksów One. Od pierwszej prezentacji minęło pięć lat, jednak nawet w tej sytuacji pewnie znajdą się chętni, którzy będą odkrywać to przepełnione mrokiem miejsce.

Deweloperzy oferują generowane proceduralnie podziemia pełny życia, tajemnic i śmierci:

„Czy hart ducha twojego awanturnika wystarczy, by sprostać wyzwaniom stawianym przez generowane proceduralnie podziemne labirynty Wyspy? Odkryj rozległe połączone podziemia pełne dzikiej przyrody, zabójczych pułapek i czegoś, co czyha w cieniu. Przetrwaj niebezpieczeństwa Otchłani i sprawdź, co kryją głębiny... lub zgiń, próbując...

BELOW to proceduralnie generowany świat pełen życia, tajemnic i śmierci.

Odkrywaj. Przeżyj. Odnajdź.”

Below trafi do graczy 14 grudnia. Autorzy wykorzystują dodatkową moc Xboksa One X i oferują rozgrywkę w 4K Ultra HD.

Tagi: Below capybara games microsoft