Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.01.2020 18:21
Batman Arkham Knight
2386V

Twórcy Batman Arkham Knight nie zapominają o graczach z PS4. Obiecany prezent wkrótce trafi do fanów

Jeszcze w styczniu posiadacze Batman Arkham Knight w wersji na PS4 otrzymają mały prezent od deweloperów z Rocksteady Studios. Twórcy przypomnieli właśnie o ubiegłorocznej obietnicy i zapowiedzieli aktualizację gry.

Rocksteady Studios w ubiegłym rok zapowiadając Batman: Arkham Collection potwierdziło, że przygotowało mały prezent dla graczy na PS4. Twórcy postanowili zaoferować skórkę Mrocznego Rycerza z Ziemi 2.

Długo musieliśmy czekać na szczegóły udostępnienia nowego wizerunku Batmana, ale deweloperzy właśnie ogłosili, że prezent zostanie dostarczony graczom na PS4 już 28 stycznia. Dlaczego tylko i wyłącznie podarunek pojawi się na jednej platformie? Możliwe, że jest to forma współpracy pomiędzy Sony a Rocksteady Studios.

Poniżej możecie sprawdzić wygląd Batmana – nie jest to oczywiście przyjemność, która skłoni kogokolwiek do wydawania ponownie pieniędzy na tytuł Rocksteady Studios w uniwersum Batmana. Jeśli jednak wciąż latacie po Gotham (w sumie możecie ze względu na właśnie udostępnioną kolekcję) to możecie już wkrótce pobrać nowego skina.

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o Batmanie:

Źródło: Rocksteady Studios

Tagi: batman: arkham knight rocksteady studios Warner Bros Interactive Ent.