Iza Łęcka Iza Łęcka 28.01.2020 08:19
The Batman
883V

The Batman wchodzi w fazę aktywnej produkcji. Matt Reeves potwierdza rozpoczęcie prac na planie

Po wybraniu Batmana, zebraniu aktorów, dopracowaniu miejsc, „The Batman” wchodzi w aktywną produkcję. Matt Reeves opublikował wiadomość potwierdzającą pierwszy dzień zdjęciowy – w kolejnych tygodniach powinniśmy zobaczyć wszystkich bohaterów oraz rywali obrońcy Gotham.

Od kilku miesięcy otrzymujemy kolejne informacje o „The Batman”. Na początku potwierdzono reżysera – Matt Reeves znany z „Projekt: Monster”, „Ewolucja planety małp” i „Wojna o planetę małp” otrzymał za zadanie stworzenie nowej ekranizacji przygód Bruce'a Wayne'a. Reżyser miał nawet otrzymać szansę przygotowania zupełnie nowej trylogii.

Robert Pattinson (Batman), Jeffrey Wright (komisarz Gordon), Zoë Kravitz (Catwoman), Paul Dano (Człowiek-Zagadka), Andy Serkis (Alfred Pennyworth), John Turturro (Carmine Falcone), Colin Farrell (Pingwin) oraz Alex Ferns (Pete Savage) to aktorzy potwierdzeni przez Reevesa. Wcześniej pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu, ale najwidoczniej była to pre-produkcja i przygotowanie do najważniejszych prac.

Dzisiaj reżyser opublikował wiadomość z wymownymi hasztagami: #DayOne #TheBatman. Na zdjęciu widzimy klaps z tytułem filmu – urządzenie zostało osadzone na skórzanym fotelu, który może znajdować się posiadłości Bruce'a Wayne'a.

W kolejnych tygodniach powinniśmy spodziewać się następnych ujęć przedstawiających filmowe postacie – nawet jeśli Reeves nie zdecyduje się na prezentację, do Sieci na pewno trafią materiały osób postronnych.

Więcej informacji o Batmanie przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: Twitter.com/mattreevesLA

Tagi: film Matt Reeves the batman