Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2020 22:29
Xbox Elite Series 2
965V

Xbox Elite Series 2 nadaje się nawet do tworzenia muzyki. Microsoft pokazuje możliwości pada

Microsoft wciąż promuje Xbox Elite Series 2. Najnowszy kontroler zachwyca graczy wykonaniem oraz możliwościami, a korporacja z Redmond stara się pokazać urządzenia z różnych stron. Najnowszy materiał prezentuje, jak można w ciekawy sposób wykorzystać sprzęt.

Microsoft na przestrzeni całej generacji wrzucił na rynek dwa profesjonalne kontrolery. Xbox Elite Series 2 jest dostępny od ubiegłego roku i zachwyca kolejnych graczy – inżynierowie z Redmond dopracowali bryłę, by zapewnić wszystkim zainteresowanym jeszcze lepsze doświadczenie.

Firma chętnie pokazuje urządzenie, które ze względu na swoje możliwości może być wykorzystywane nie tylko przez graczy czy też deweloperów. Shawn Wasabi został zaproszony do współpracy przez Microsoft – producent za pomocą kontrolera odgrywa swój najnowszy utwór.

Warto wspomnieć, że kontroler Xbox Elite Series 2 pojawia się już w teledysku „Snack”, ale szczerze mówiąc nie usłyszycie na nim charakterystycznych „klików”. Dzięki temu nowy materiał wypada znacznie lepiej.

Shawn Wasabi już w 2013 roku pobudził Sieć pokazując swój projekt, podczas którego korzysta z pada do Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Poniżej zobaczycie wszystkie trzy materiały.

Sprawdźcie inne informacje związane z konsolą Microsoftu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft Xbox Elite Series 2 xbox one