Iza Łęcka Iza Łęcka 06.02.2020 14:04
Mad Max
684V

Nowy Mad Max powstanie. George Miller jeszcze w tym roku trafi na plan

Prośby fanów serii Mad Max z całego świata mogą już za niedługo zostać spełnione. George Miller ma jeszcze w tym roku oficjalnie rozpocząć produkcję nowego filmu w postapokaliptycznym uniwersum. Zdjęcia będą kręcone w Australii.

„Mad Max: Na drodze gniewu” w opinii recenzentów okazał się olbrzymim sukcesem. Film zebrał 97% przychylnych opinii wśród 412 krytyków na Rotten Tomatoes. Fani również dobrze odebrali produkcję (85% na 127 739 ocen), dlatego też od dawna wyczekiwana jest kolejna historia w postapokaliptycznym świecie.

George Miller już w ubiegłym roku potwierdził, że chciałby opowiedzieć dwie nowe części Mad Maxa, ale problemem były ustalenia z Warner Bros.. Najwidoczniej jednak wszelkie niejasności zostały zakończone, ponieważ według redakcji Geeks WorldWide prace nad nową odsłoną filmu rozpoczną się w tym roku.

Reżyser otrzymał zielone światło na przygotowanie zdjęć w Australii – pierwszy klaps ma paść pod koniec jesieni. Od marca George Miller będzie zajmował się nakręceniem „Three Thousand Years of Longing”, ale tuż po zakończeniu projektu, ruszą prace nad nowym „Mad Maxem”.

Nie znamy aktualnie daty premiery lub też szczegółów historii, ale najpewniej Miller w kolejnych miesiącach nie będzie stronił od przekazania kilku istotnych detali dotyczących najnowszej części.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://thegww.com/exclusive-george-millers-next-max-max-movie-a-go-to-film-in-australia-this-fall/

Tagi: George Miller mad max