Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2020 23:27
uncharted 4 promocja
6394V

Gry na PS4 za 39 zł. Kilka ekskluzywnych tytułów oraz inne produkcje w nocnej promocji [Aktualizacja #1]

W ostatnich dniach nie narzekamy na brak ciekawych ofert, jednak nocna promocja w Euro RTV AGD może zainteresować wielu graczy, ponieważ klienci zgarną przykładowo Uncharted: Zaginione Dziedzictwo i Uncharted 4: Kres Złodzieja po 39 zł za sztukę.

Euro RTV AGD zaprasza na nocną promocję, w której wylądowało kilka dobrych gier. Podczas składania zamówienia należy podać kod „GAMINGOWANOC”, który obniży cenę i pozwoli kupić między innymi ekskluzywne gry na PS4 za zaledwie 39 zł. Są to oczywiście wersje „PlayStation Hits”, ale mam wrażenie, że w tej cenie można się skusić. W promocji znajduje się także między innymi Resident Evil 2 na Xboksa One, Control na PlayStation 4 oraz Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona na PC.

Jest to w zasadzie idealny moment, by za zaledwie 39 zł zgarnąć The Last of Us na PlayStation 4 i przygotować się na nadejście nowej przygody Ellie – za tę kwotę nie kupicie historii nawet na PlayStation Store.

Musicie jednak pamiętać – jest to nocna promocja. Ceny obowiązują do godziny 10:00 lub do wyczerpania zapasów, więc lepiej nie odkładajcie przyjemności na później.

Gry na PS4 w promocji

[Aktualizacja #1]

  • [07:00] Pozostało już tylko kilka gier w promocji.

Sprawdźcie inne promocje na naszym serwisie:

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/nocna-promocja-w-rtv-euro-agd-5-02/

Tagi: gry promocja ps4 ps4 promocja