Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.01.2020 22:30
Nioh wojownik i demon
900V

Nioh 2 pokazuje charakter na nowej rozgrywce. Nioh osiągnął bardzo dobry wynik

Koei Tecmo potwierdziło wyniki sprzedaży pierwszego Nioh. Twórcy jednocześnie zaprosili graczy na pokaz Nioh 2 – na materiałach zobaczycie sporo walk oraz możliwości edytora postaci.

Nioh 2 jest jedną z dużych produkcji debiutujących w tym roku wyłącznie na PS4. Koei Tecmo nie czeka na promocję Sony i firma chętnie spotyka się z fanami, by prezentować swoją produkcje. Najnowszy gameplay pokazuje między innymi walkę z potężnym bossem oraz studio ponownie chwali się możliwościami edytora.

Gracze raczej nie mogą liczyć na wielką rewolucję względem Nioh z 2017 roku, ale Team Ninja otrzymało za zadanie przygotowanie pełnoprawnej kontynuacji, która trafi w gust fanów pierwowzoru. Możemy oczekiwać klasycznego „mocniej, więcej, lepiej”, jednak tak naprawdę ostateczne informacje o grze pojawią się dopiero w pierwszej połowie marca.

Koei Tecmo jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywki potwierdziło bardzo dobry wynik Nioh – wydawca wysłał 2,95 mln sztuk gry do sklepów na całym świecie. Jest to duży sukces dla Japończyków, ponieważ jest to młode IP, które w dodatku nie jest przedstawicielem najpopularniejszego gatunku.

Szukacie więcej informacji o Nioh? Zapraszamy:

Źródło: https://twinfinite.net/2020/01/nioh-sales-2-95-million-units/

Tagi: Koei Tecmo Nioh 2 Team Ninja