Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.02.2020 19:09
Apex Legends Revenant
841V

Apex Legends szykuje graczy na atrakcje. Zwiastun pokazuje nowości

Po fantastycznym zwiastunie nowej legendy, Apex Legends prezentuje graczom wszystkie nowości. Materiał wideo przygotowany przez Respawn Entertainment trafi w gust graczy, którzy każdą wolną chwilę spędzają na serwerach produkcji Electronic Arts.

Respawn Entertainment zaskoczyło kampanią promocyjną czwartego sezonu Apex Legends. Na początku firma zaprezentowała Forge, który jednak w drugim materiale został zabity przez nową legendę – gracze muszą przygotować się na rozgrywkę tajemniczym Revenantem.

Najnowszy zwiastun w dobry sposób przedstawia przygotowane nowości – deweloperzy pokazują skórki, ujawniają zdolności nowej legendy, a nawet pozwalają spojrzeć na kolejnego gnata. Na pewno znajdzie się wielu chętnych, którzy skorzystają z możliwości potężnej snajperki.

Fani Battle Royale od twórców Titanfall muszą zacierać rączki, ponieważ w 2020 roku to właśnie Apex Legends będzie najważniejszą strzelanką Respawn. Wydawca chce skupić się właśnie na tym tytule – dopiero w 2021 roku zagramy w nową odsłonę Battlefielda.

Warto sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment