Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2020 18:10
Samsung Galaxy S20
2700V

Samsung Galaxy S20 w sklepie Samsunga na 10 dni przed prezentacją

Samsung ma poważne problemy związane z przeciekami informacji dotyczących swoich urządzeń, ale firma nie potrafi dopilnować nawet własnego sklepu. Producent w weekend sprzedawał etui na Samsung Galaxy S20 – urządzenie zostanie zaprezentowane 11 lutego.

11 lutego odbędzie się Galaxy Unpacked i jedną z gwiazd wydarzenia będzie Samsung Galaxy S20. Koreański producent nie ma jednak specjalnego szczęścia, ponieważ od ubiegłego roku pojawiają się kolejne przecieki dotyczące rodziny S20, które w kolejnych tygodniach są potwierdzane przez następnych informatorów.

Teraz jednak nie musimy polegać na nieoficjalnych materiałach, ponieważ w weekend Samsung sprzedawał etui do Samsunga Galaxy S20 i tym samym otrzymaliśmy pełny pokaz urządzenia.

Firma przedstawiła „Galaxy S20 LED Cover”, ale oczywiście na zdjęciach nie zobaczyliśmy wyłącznie samych akcesoriów, a w sklepie wylądowały zdjęcia pokazujące nowy smartfon. Szczerze mówiąc w obliczu licznych przecieków nie jest to specjalnie odkrywcze lub zaskakujące, jednak jak widać – Samsung musi nawet zadbać o takie szczegóły jak własny sklep.

Samsung Galaxy S20 przeciek 1

Samsung Galaxy S20 przeciek 2

Więcej informacji o tym sprzęcie przeczytasz u nas:

Źródło: https://winfuture.de/news,113892.html

Tagi: Galaxy S20 Samsung Galaxy Samsung Galaxy S20