Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2020 17:18
Altered Carbon 2
979V

Altered Carbon 2 z mroczną zajawką. Anthony Mackie w serialu Netflixa

Netflix opublikował nową zajawkę drugiego sezonu „Altered Carbon”. Platforma pokazuje głównego bohatera – tym razem to Anthony Mackie przedstawi nam cyberpunkowy świat i zaprosi widzów do wielowątkowej historii. Aktor znany z produkcji Marvela wcieli się w Takeshiego Kovacsa.

Drugi sezon „Altered Carbon” to zdecydowanie jedna z najważniejszych produkcji przygotowanych przez Netflix na luty. Widzowie mogą liczyć na dziesięć odcinków przeładowanych intrygą oraz akcją, a całość zostanie ubrana w mroczny cyberpunkowy świat.

Anthony Mackie znany z produkcji Marvela będzie teraz protagonistą– warto zwrócić uwagę, że bohaterem serialu nadal jest Takeshi Kovacs, ale po prostu teraz otrzyma inne ciało. Wcześniej w postać wcielił się Joel Kinnaman.

Nadal nie znamy szczegółów historii, jednak możemy mieć nadzieję, że w kolejnych dniach Netflix będzie dalej podgrzewał atmosferę i wkrótce zaprezentuje pełny zwiastun. Trzeba jednak przyznać, że najnowszy teaser wygląda nieźle i dobrze wprowadza w klimat historii.

Jesteście zainteresowani Altered Carbon? Sprawdźcie szczegóły systemu RPG.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Altered Carbon Altered Carbon 2 Anthony Mackie netlix