Iza Łęcka Iza Łęcka 03.02.2020 07:00
PS5 Pad
3879V

Pad do PS5 na fanowskim zwiastunie. Tak powinien wyglądać profesjonalny kontroler Sony

Sony wciąż nie zaprezentowało PS5 oraz DualShocka 5. W sprawie tego drugiego otrzymaliśmy serię konkretów, które zostały umiejętnie wykorzystane przez twórcę efektownego zwiastuna.

Redakcja Letsgodigital postanowiła wykorzystać przedstawione informacje, odnaleziony patent oraz dorzucić od siebie kilka elementów i z stworzyć materiał idealnie prezentujący,  jak powinien wyglądać profesjonalny pad od PS5. Zwiastun jest jedynie koncepcją, a nie oficjalną prezentacją, jednak pod względem jakości nie można się do niczego przyczepić.

Jak może wyglądać pad do PS5?

Sony już potwierdziło, że kontroler do PS5 nie wprowadzi wielkiej rewolucji w samej budowie i bryle, ale inżynierowie japońskiej korporacji zadbają o technologię, która wpłynie na nasze doświadczenie. Haptyczne wibracje pozwolą poczuć najmniejszą nierówność podczas pokonywania kolejnych zakrętów w nowym Gran Turismo, a adaptacyjne triggery zaoferują wcześniej niespotykane uczucia związane z blokowaniem przycisków.

W swoim czasie mieliśmy okazję zobaczyć zdjęcia patentowe kontrolera, które sugerują, że DualShock 5 zostanie pozbawiony dużego podświetlenia, gripy będą większe, a d-pad oraz analogi dopracowane – wszystko to powinno korzystnie wpłynąć na komfort podczas rozgrywki. Po pojawieniu się drugiego patentu potwierdził się przecieki, że Sony eksperymentowało z dodatkowymi przyciskami umieszczonymi na tylnej ścianie.

Poniższa wizualizacja pokazuje urządzenie, które na pewno chętnie sprawdziliby fani marki PlayStation – materiał niezwykle mocno zwraca uwagę na najdrobniejsze elementy kontrolera. Niestety, jak na razie nadal pozostaje nam oczekiwać na oficjalną prezentację nie tylko pada do PS5, ale i samego next-gena Sony.

Na naszym serwisie możecie również przeczytać:

Źródło: https://nl.letsgodigital.org/spelcomputers-games/ps5-sony-playstation-5-controller/

Tagi: dualshock 5 pad playstation 5 ps5 sony