The Wonderful 101: Remastered oficjalnie na Kickstarterze. Studio planuje 4 nowe gry

Gry
1061V
The Wonderful 101: Remastered oficjalnie na Kickstarterze. Studio planuje 4 nowe gry
Wojciech Gruszczyk | 03.02.2020, 22:27

Potwierdziły się plotki z weekendu. PlatinumGames zaprasza graczy na Kickstarter – dzięki zbiórce The Wonderful 101 w wersji remastered może trafić na między innymi Nintendo Switcha, PlayStation 4 i PC. Poznajcie szczegóły.

Wszystkie plotki zostały potwierdzone. PlatinumGames nie zamierza już pracować wyłącznie dla zewnętrznych wydawców, a firma za pomocą zbiórki chce zrealizować jeden z projektów. The Wonderful 101 właśnie wylądowało na Kickstarterzedeweloperzy za 50 000 dolarów zrealizują wydanie na Nintendo Switcha, za 250 tysięcy dolarów przygotują edycję na PC (Steam), a za 500 tysięcy dolarów stworzą wersję na PlayStation 4. Edycje na inne platformy mogą zostać także zrealizowane – jednak progi są aktualnie zamazane. Gracze mogą nawet doczekać się wersji na Xboksa One.

Deweloperzy chcą zadbać o ulepszenie oprawy oraz mogą nawet zapewnić dodatkowe tryby – wszystko zależy od zainteresowania graczy. Japończycy skorzystają z pomocy studia Dangen Entertainment.

PlatinumGames nie ukrywa, że celem studia jest samodzielna praca nad tytułami, jednak nie jest to łatwe, więc firma liczy na wsparcie fanów. Twórcy chcą zapewnić najlepszą wersję The Wonderful 101 na dosłownie wszystkie urządzenia – potrzebują tylko odpowiedniego wsparcia. PlatinumGames przygotowało także liczne nagrody dla darczyńców – zainteresowanych odsyłam na stronę zbiórki.

Warto przypomnieć, że dzisiaj z samego rana PlatinumGame uruchomiło tajną podstronę i teraz możemy potwierdzić – Japończycy planują 4 nowe projekty, a The Wonderful 101: Remastered jest pierwszym tytułem.

[Aktualizacja #1]

  • W 20 minut zebrano 50 tysięcy dolarów... 

[Aktualizacja #2]

  • Po 1 godzinie i 25 minutach twórcy zebrali ponad 350 tysięcy dolarów... 

Warto sprawdzić:

Źródło: PlatinumGames

Komentarze (61)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper