Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.02.2020 15:21
Battlefield V Misaki Yamashiro
1331V

Battlefield 5 na nowym zwiastunie. Misaki Yamashiro witana przez DICE

DICE przedstawiło nowy materiał prezentujący kolejną Elitę zmierzającą do Battlefield 5. Gracze już wkrótce wcielą się w Misaki Yamashiro, jednak tym razem wojowniczka nie będzie dostępna w sklepie.

Battlefield 5 już wkrótce otrzyma kolejny rozdział, za sprawą którego otrzymamy wgląd w konflikt Amerykanów z Japończykami. Premiera „W głąb dżungli” odbędzie się 6 lutego i gracze mogą liczyć na nową mapę, kolejne uzbrojenie i gadżety, elitarne skórki nagrody za rozdział.

Twórcy najwidoczniej chcą przedstawić graczom wszystkie elity i na początek otrzymaliśmy pokaz możliwości Misaki Yamashiro. Kobieta chętnie radzi sobie z przeciwnikami za pomocą dużej i mocnej maczety, ale co ważne – w tym wypadku gracze muszą osiągnąć wyznaczoną rangę (40), by móc skorzystać z jej możliwości:

"Misaki to osoba skupiona na celu i bezlitosna dla wrogów. Doskonale wyszkolona ekspertka od operacji szturmowych. Pomimo młodego wieku jest świetnie obeznana z walką w dżungli i tropikach. Śmiertelnie niebezpieczna w bliskich starciach, podczas których dzierży maczetę komandosa – specjalną broń do walki wręcz. Nowej członkini elity nie będzie można odblokować poprzez zakup w zbrojowni. Aby otrzymać Misaki, zdobądź rangę oddziału i odblokuj ją w ramach nagrody za rozdział. Osiągnij rangę 40. przed końcem Rozdziału VI i zabierz tę niezłomną wojowniczkę w sam środek walki."

Na zaprezentowanym zwiastunie zobaczycie możliwości Yamashiro, która bez problemu ukrywa się w zaroślach, omija przeciwników, by następnie za pomocą ostrej broni wybijać kolejnych oponentów. Na materiale wygląda to nieźle, ale pewnie w rzeczywistości nie będzie aż tak krwawo i efektownie.

Sprawdźcie inne informacje o serii Battlefield:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Battlefield V DICE Electronic Arts