Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.01.2020 15:02
Battlefield 5 Ino the Jungle
3176V

Battlefield 5 rozpoczyna kolejny rozdział. DICE zaprasza do dżungli

DICE nie przestaje rozwijać Battlefield 5. Nowa odsłona serii trafi na rynek dopiero w 2021 roku, więc w następnych miesiącach gracze będą biegać po serwerach „Piątki”. Studio właśnie zapowiedziało nowy rozdział zatytułowany „Into the Jungle”.

Battlefield 5 zadebiutował na rynku w 2018 roku, ale DICE chce nadal rozwijać i rozbudowywać produkcję. Tytuł systematycznie otrzymuje nowe rozdziały, podczas których gracze mają okazję sprawdzić nowych żołnierzy, skorzystać z kolejnych broni, ale co najważniejsze – Szwedzi zapraszają graczy na kolejne mapy.

Twórcy właśnie opublikowali materiał, który zapowiada nowe atrakcje – studio może zachęcić do zabawy kolejnych graczy. W następnych miesiącach Battlefield 5 otrzyma nowe rozszerzenia, które zapewnią śmiałkom lokacje i wszyscy zainteresowani będą „przetrzymani” na serwerach do premiery nowej odsłony serii.

DICE otrzymało od EA dodatkowy rok na dopracowanie produkcji i Battlefield 2021 zadebiutuje już wyłącznie na nową generację. Ma to znacząco podnieść jakość strzelanki, ponieważ autorzy nie muszą się martwić półśrodkami i mogą w pełni korzystać z możliwości next-genów.

Sprawdźcie inne informacje o serii Battlefield:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Battlefield V dice Electronic Arts