Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.01.2020 21:30
Samsung Galaxy Z Flip
828V

Samsung Galaxy Z Flip na pełnej prezentacji. Oficjalne materiały i pełna specyfikacja

Samsung dzisiaj ponownie promuje Galaxy Unpacked, a w Sieci wylądowały wszystkie szczegóły drugiego urządzenia, które zostanie ujawnione na pokazie. Specyfikacja i oficjalne materiały z Samsunga Galaxy Z Flip zostały opublikowane w Sieci.

Samsung Galaxy Z Flip zostanie ujawniony dopiero w przyszłym miesiącu, ale redakcja WinFuture otrzymała konkretne informacje oraz nawet oficjalne rendery urządzenia. Teraz w zasadzie sama prezentacja będzie wyłącznie momentem, gdy jeden z pracowników Samsunga pokaże sprzęt na żywo – pewnie jeszcze otrzymamy kilka ładnych zwiastunów.

Samsung Galaxy Z Flip – specyfikacja

Samsung podczas kampanii promocyjnej ma podkreślać, że składany sprzęt będzie idealnym wyborem dla klientów, którzy chcą się wyróżnić. W spocie pojawi się nawet stwierdzenie „Influencer Ready”, które ma pokazać, że firma stawia na wyspecjalizowanych użytkowników. W oprogramowaniu zadbano, by odpowiednio prezentować zdjęcia na Instagramie.

Samsung Galaxy Z Flip otrzyma 6,7-calowy wyświetlacz „Infinity Flex”, a ekran w formacie 22:9 (Full HD, 2636x1080 pikseli) zostanie przygotowany z „ultra cienkiego szkła”. Podobnie jak urządzenia z serii Galaxy S20, Z Flip będzie charakteryzował się konstrukcją „Infinity-O” i przedni aparat pojawi się na środku – poniżej górnej krawędzi. Firma zapewni wsparcie HDR10+. Dosłownie małą ciekawostką jest 1,06-calowy ekran (300x116 pikseli), który znalazł się na tyle obudowy – na nim otrzymamy powiadomienia oraz szczegóły naładowania baterii.

Smartfon korzysta z Qualcomm Snapdragon 855+, 8GB pamięci RAM, 256GB pamięci na dane (bez czytnika microSD) i sprzęt nie będzie wspierał 5G. Z tyłu znajdziemy dwa główne aparaty o rozdzielczości 12MP (główny + ultra-szeroki). Firma zdecydowała się na podwójną baterię, która jednak będzie posiadać łącznie 3300 mAh (ładowanie 15W przez USB Typu-C lub bezprzewodowe 9W). Samsung Galaxy Z Flip posiada czytnik linii papilarnych na boku obudowy, po otwarciu jego grubość to 7,2 mm. System operacyjny to Android 10 z nowym Samsung One UI 2.0.

Cena? Około 1500 euro.

Samsung Galaxy Z Flip – oficjalne rendery

Samsung Galaxy Z Flip rendery 1

Samsung Galaxy Z Flip rendery 2

Samsung Galaxy Z Flip rendery 3

Samsung Galaxy Z Flip rendery 4

Samsung Galaxy Z Flip rendery 5

Na naszym serwisie przeczytacie także o najnowszych smartfonach:

Źródło: https://winfuture.de/news,113756.html

Tagi: samsung Samsung Galaxy Samsung Galaxy Z Flip