Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.02.2020 13:14
Borderlands 3
1156V

Gearbox Software wycięło zawartość dla Borderlands 3 przed premierą

Jeden z użytkowników Reddita dokopał się do zawartości, która nie została uwzględniona w najnowszej grze studia Gearbox Software.

Borderlands 3 miało dobry start - krytycy wystawili produkcji dosyć wysokie oceny, zachęcając tym samym potencjalnych kupców do nabycia gry i powrotu do ukochanych postaci zamieszkujących Pandorę. Niektórzy fani nie są jednak zadowoleni z zawartości dostępnej przy oficjalnym wydaniu.

Jeden z użytkowników Reddita, DelusionPhantom, przekopał się przez pliki gry Borderlands 3, odkrywając tym samym usuniętą zawartość. Tajemnice są odkrywane stopniowo, ale udało się już dostrzec brakujące zasoby audio, emotikony, oryginalne nazwy umiejętności czy też dodatkowe ikony. Co więcej, zauważono również grafiki postaci oraz dzienniki audio, które, albo zostały porzucone podczas tworzenia produkcji, albo będą wykorzystywane w nadchodzących rozszerzeniach. 

Borderlands 3 zadebiutowało 13 września 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gearbox Software spełnił oczekiwania graczy, a trzecia odsłona Borderlandsów jest uważana przez wiele osób za najlepszą odsłonę serii.

Warto zajrzeć na:

Źródło: gamerant.com

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software