Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.02.2020 09:15
Adam Sandler umowa z Netflix
807V

Adam Sandler kontynuuje współpracę z Netflixem. Aktor podpisał umowę na kolejne cztery produkcje

Świetna informacja dla wszystkich fanów znanego aktora! Netflix podpisał z nim umowę na kolejne cztery produkcje, które ukażą się wyłącznie na platformie. 

Netflix coraz śmielej stawia na znane nazwiska z Hollywood i z miesiąca na miesiąc zapowiadane są kolejne duże produkcje filmowe. Chęć ekspansji platformy potwierdzają umowy, które zawierane są z kolejnymi aktorami, których znamy z dużych ekranów. 

Najlepszym potwierdzeniem jest ostatnia umowa, która wyszła na jaw wczoraj. Popularna platforma podpisała kontrakt z Adamem Sandlerem, który obejmie cztery kolejne ekskluzywne produkcje (wyliczając z tego te, które są już realizowane, więc komedię "Hubie Halloween" oraz animowaną produkcję, którą aktor sam napisze i wyprodukuje).

Warto przypomnieć, że współpraca Netflixa i aktora trwa już pół dekady, od premiery westernu "The Ridiculous 6". Od tamtego czasu Adam Sandler wystąpił w 5 kolejnych produkcjach na platformie, które można określić, jako "im nowsze, tym lepsze". Zeszłoroczny "Zabójczy Rejs" był najczęściej oglądanym filmem na portalu w całym roku, a tegoroczne "Nieoszlifowane Diamenty" zbierają świetne recenzje, które zwiastują duży hit.

Koniecznie sprawdźcie nasze ostatnie recenzje:

Źródło: https://deadline.com/2020/01/adam-sandler-netflix-new-movie-deal-1202847555/

Tagi: Adam Sandler filmy Netflix streaming