Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.01.2020 13:55
Apex Legends
1570V

Apex Legends. EA podgrzewa atmosferę przed Sezonem 4. Filmik z nową, tajemniczą postacią

Apex Legends cały czas cieszy się wielką popularnością - miliony graczy regularnie wraca do rzeczonej strzelaniny FPP. Tytuł free-to-play zostanie niedługo znacząco rozbudowany.

Tak jak wspominaliśmy kilka dni temu, już 4 lutego rozpocznie się 4 sezon zmagań w Apex Legends. Nowością w aktualizacji będzie przede wszystkim nowa Legenda, czyli gość nazywający się Forge.

Deweloperzy już zapowiedzieli, że sezon 4 zaskoczy nas "nieoczekiwanym zwrotem akcji", który wpłynie na odbiór rzeczonej aktualizacji, nazwanej "Asymilacją".  

Przedsmak tego zaskoczenia możemy poczuć w najnowszym filmiku promocyjnym. W krótkiej animacji widzimy wywiad z Jimmie "Forgem" McCormickiem (nowym zawodnikiem w grze), który - jak widać poniżej - znajduje w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Jego śladami podąża tajemniczy morderca. To Revenant, czyli możliwe, że jeszcze jedna Legenda, w którą wcielimy się niedługo w Apex Legends (być może Revenant w ogóle zastąpi Forge'a?)

Sezon 4 wystartuje już 4 lutego. Oprócz nowej Legendy doczekamy się zmian na mapie, nowego karabinu snajperski i zupełnie nowej Przepustki bojowej.

Filmik okraszono polskimi napisami (do włączenia w opcjach na YouTube).


 
Warto sprawdzić:

Tagi: apex legends Electronic Arts Respawn Entertainment