Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2020 20:19
Dead Cells The Bad Seed Key Visual
1035V

Dead Cells: The Bad Seed na zwiastunie. Twórcy potwierdzili datę i cenę

Twórcy Dead Cells nadal chcą zaskakiwać graczy wymyślnymi przeciwnikami i już w lutym zainteresowani sprawdzą rozszerzenie zatytułowane The Bad Seed. Dodatek został zaprezentowany na zwiastunie, a ponadto poznaliśmy cenę oraz ostateczną datę premiery.

Od premiery Dead Cells minęło już sporo czasu, ale twórcy nadal nie mówią głośno o pełnoprawnej kontynuacji. Motion Twin właśnie potwierdziło szczegóły The Bad Seed i w tym wypadku możemy liczyć na naprawdę mocne rozszerzenie.

Dodatek będzie dostępny od 11 lutego i zainteresowani muszą przygotować 4,99 dolarów. Kwota pozwoli deweloperom dalej rozwijać produkcję, więc jeśli chcecie poznać kolejne rozszerzenia – szykujcie pieniądze. Nowości będą dostępne jednocześnie na czterech platformach: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC.

Na zaprezentowanym zwiastunie zobaczycie między innymi nowe bronie – świetnie prezentuje się lutnia oraz katana. Gracze skorzystają także z przykładowo bomby dymnej, która pozwoli przenieść się w sam środek akcji. Trzeba przyznać, że materiał wygląda naprawdę dobrze i potrafi zachęcić do ponownego pobiegania po lokacjach.

Więcej ciekawych wiadomości przeczytasz na naszej stronie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: dead cells motion twin