Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2020 19:23
Fantasy Island
685V

Fantasy Island promowany przez Sony. Finalny zwiastun horroru

Sony Pictures opublikowało finalny zwiastun „Fantasy Island”, który podsumowuje wcześniej zaprezentowane informacje i zaprasza fanów horrorów do kin. Film będzie dostępny już w połowie przyszłego miesiąca.

14 lutego odbędzie się polska premiera „Fantasy Island”. Jest to najnowszy film Sony Pictures, który jest w zasadzie nową wizją na serial o tym samym tytule z AMC – produkcja była emitowana 36 lat temu.

Główne założenia nie zostały specjalnie zmienione – grupa ludzi trafi na wyspę, na której mają spełnić się ich najskrytsze marzenia. Szybko jednak okażę się, że interpretacja ich pragnień staje się dużym problemem. Najnowszy zwiastun dobrze zapowiada akcję i pokazuje kilka mocnych scen – w swoim czasie dystrybutor zapowiadał „bardzo brutalną historię”.

W filmie wystąpią między innymi Michael Peña („Ant-Man”, „Bogowie ulicy”), Maggie Q („Nikita”, „Stalker”), Lucy Hale („Słodkie kłamstewka”, „Wyspa strachu”). Za nową wersję historii odpowiada Jeff Wadlow, który pracował przy między innymi „Kick-Ass 2”, „Po prostu walcz!” oraz „Prawda czy wyzwanie”.

Jeżeli interesuje Was tematyka filmów i seriali, sprawdźcie nasze recenzje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Fantasy Island film trailer zwiastun