Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.01.2020 09:31
Monster Hunter
629V

Monster Hunter Riders zapowiedziane. Pierwszy zwiastun nowej produkcji Capcom

Nintendo cały czas notuje bardzo wysokie wyniki z tytułu sprzedaży swoich smartfonowych produkcji (m.in. z Mario Kart Tour). Kawałek z tego mobilnego tortu postanowił wyciąć dla siebie również Capcom.

Capcom chce podbić serca graczy lubiących grać na smartfonach i przy okazji zakochanych w marce Monster Hunter. Wszystko dzięki smartfonowemu przedsięwzięciu, które dorobiło się tytułu: "Monster Hunter Riders". 

Wiadomo już, że w Monster Hunter Riders zagrać będzie można na przełomie lutego/marca 2020 roku - najpierw tylko w Japonii. Gra opiera się na modelu biznesowym free-to-play i wyposażona jest w mikrotransakcje.

Wiadomo, że Monster Hunter Riders czerpie pełnymi garściami z marki Pokemon. Zamiast tylko walczyć z kolejnymi bestiami, będziemy w grze Capcomu również zdobywać i hodować koleje potworki z serii Monster Hunter (spotkamy np. Rathalosa, Zinogre'a, Nargacugę, Glavenusa). Więcej - działać będziemy w całych drużynach, złożonych z bestii i tytułowych jeźdźców.

Monster Hunter Riders dorobiło się już pierwszego trailera. Nie wiadomo jeszcze, kiedy gra trafi na rynki zachodnie. Tytuł pobierzemy na smartfonach z systemami iOS oraz Android.

Warto również sprawdzić:

Tagi: Capcom Monster Hunter Riders