Iza Łęcka Iza Łęcka 29.01.2020 07:00
bohaterowie GTA 5
1408V

GTA 5 w korzystnej promocji na Steam. Gry Rockstar do zgarnięcia w niższych cenach

Rockstar może zaliczyć ostatnie lata do niezwykle udanych – gracze uwielbiają stworzone przez nich produkcje. Jeżeli chcecie uzupełnić swoją bibliotekę gier o tytuły studia, na Steamie ruszyła ciekawa promocja.

Gry Rockstar cieszą się ogromną popularnością wśród graczy – wczoraj informowaliśmy Was o nieprawdopodobnym wyniku sprzedaży GTA 5 oraz Red Dead Redemption 2, który wynosił łącznie 150 milionów sprzedanych sztuk. Niesłabnące zainteresowanie graczy i aktywność na serwerach tylko potwierdzają fenomen produkcji Rockstar.

Na Steamie rozpoczęła się promocja na wiele tytułów pochodzących z rąk twórców z Rockstar. W atrakcyjnych cenach możecie zakupić nie tylko GTA 5 czy GTA 5: Premium Online Edition z pakietem zawartości na start kariery w przestępczym światku, lecz również można skusić się na takie klasyki jak poszczególne gry z serii Max Payne, Manhunt, Bully: Scholarship Edition czy wcześniejsze odsłony Grand Theft Auto.

Chociaż w promocji dominują gry, które mają już swoje lata, to ceny obniżone zostały o ponad 65% - jeżeli więc nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z kultowymi historiami od Rockstar lub pragniecie odświeżyć sobie pamięć, to nadszedł całkiem dobry moment na zakupy.

Promocja na gry Rockstar na Steamie:

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić inne interesujące promocje:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/gry-rockstara-przecenione-na-steamie

Tagi: bully Grand Theft Auto V L.A. Noire Max Payne promocje Rockstar Rockstar North steam