Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.01.2020 21:47
Zabójcza broń 5
1446V

Zabójcza broń 5 powstanie! Mel Gibson i Danny Glover powrócą do kultowej serii

Nie regulujcie odbiorników – to nie są ćwiczenia. „Zabójcza broń 5” powstanie i Mel Gibson i Danny Glover ponownie trafią wspólnie na wielki ekran. Szczegóły zdradził reżyser, który zapowiedział wielką produkcję.

W ostatnich latach byliśmy świadkami wielkich powrotów, ale czy ktoś mógł liczyć na „Zabójczą broń 5”? Od premiery ostatniej części minęły 22 lata (1987, 1989, 1992 i 1998), więc możemy tutaj mówić o naprawę interesującej sytuacji.

Szczegóły „Zabójczej broni 5” zdradził Dan Lin – twórca podczas rozmowy z dziennikarzem The Hollywood Reporter powinien opowiadać o „Dwóch papieżach”, ale niespodziewanie temat przeszedł na nową „Zabójczą broń”.

Producent, który miał okazję pracować nad poprzednimi odsłonami, podkreślił, że wszyscy są w zasadzie zainteresowani nakręceniem ostatniej „Zabójczej broni”. Reżyserem ma ponownie zostać Richard Donner – to właśnie on opracował całą serię, jednak warto podkreślić, że twórca już od 2006 roku nie rozwija dużych produkcji.

Lin zaznaczył, że Mel Gibson i Danny Glover są gotowi, więc teraz pozostaje tylko uporządkować scenariusz, dograć terminy i ekipa może powrócić na plan. Sytuacja jest ciekawa, bo jak widać aktorzy najwidoczniej postanowili opowiedzieć ostatnią historię z tej serii.

Jeżeli interesuje Was tematyka filmów i seriali, sprawdźcie nasze recenzje:

Źródło: https://www.small-screen.co.uk/lethal-weapon-5-confirmed-mel-gibson-danny-glover-returning/

Tagi: dick do mel gibson zabójcza broń zabójcza broń 5