Iza Łęcka Iza Łęcka 27.09.2019 12:34
Dying Light 2 Czas gry
924V

Dying Light 2 z kolejnymi konkretami. Znamy czas ukończenia gry

Kolejna produkcja spod rąk twórców z Techlandu już na wiosnę zawita na naszych konsolach. Zanosi się na kawał porządnej rozgrywki, bowiem deweloperzy zapowiadają niemałe doświadczenia. Wiemy, ile czasu zajmie nam poznanie całej historii oraz zagłębienie się w świecie.

Sequel Dying Light zgodnie z zapowiedziami ma być produkcją, która będzie oferować przysłowiowe „więcej, lepiej, szybciej” od swojego pierwowzoru - jak podkreślają twórcy, sam świat przedstawiony jest kilkukrotnie większy od miasta Harran i obrzeży, które poznaliśmy w 2015 roku.

Gracze jednak potrzebują konkretów i chcą dokładnie wiedzieć, ile ponownie zajmie im zasmakowanie w brutalnym, zainfekowanym świecie. Zgodnie z zapewnieniami głównego projektanta gry, Tymona Smektały, trudno jest określić czas całkowitego przejścia historii osadzonej w otwartym świecie. Poznanie fabuły zajmie nam kilkanaście do kilkudziesięciu godzin:

„Bardzo trudne jest zmierzenie czasu w grze z otwartym światem.(...) W trakcie grania pewne wydarzenia mają miejsce i musimy na nie zareagować. (…) Dla głównej osi historii jest to od 15 do 20 godzin, jednak powiedziałbym, że cała zawartość to ponad 100 godzin.”

Deweloper podkreśla, że nasze całkowite doświadczenie zostanie wydłużone nawet 100 godzin ze względu na rozbudowany świat i zadania, na które będziemy natrafiać w trakcie rozgrywki.

Jak wiemy, Techland i tym razem nie zamierza zakończyć na premierze Dying Light 2 – w planach jest bowiem przygotowanie dodatkowych zawartości i DLC, które na długi czas po debiucie tytułu zagwarantują graczom zróżnicowaną rozgrywkę. A to jeszcze mocniej wydłuży czas, jaki spędzimy w niebezpiecznym świecie opanowanym przez zombie.

Warto przeczytać na naszym portalu:

Źródło: https://gamingbolt.com/dying-light-2-can-be-finished-in-15-to-20-hours

Tagi: czas gry Dying Light 2 Techland