Iza Łęcka Iza Łęcka 23.01.2020 10:12
Dying Light
1560V

Dying Light z nową aktualizacją. Techland nie zapomina o graczach

Nie znamy daty premiery Dying Light 2, ale gracze nadaj mogą sprawdzać Dying Light, które właśnie otrzymało nową aktualizację. Techland eliminuje błędy i poprawia jakość rozgrywki na trzech platformach.

Dying Light zadebiutowało w 2015 roku zbierając wiele pochwał od fanów rywalizacji z zombie. Gra okazała się sprzedażowym hitem - między innymi w Stanach Zjednoczonych tytuł trafił do milionów graczy, którzy wciąż chętnie znajdują czas na bieganie po Harran.

Twórcy opublikowali aktualizację 1.21 lub 1.23 (w zależności od regionu), która zajmuje się usuwaniem błędów (crashy), naprawia problemy ze spadkiem płynności animacji, poprawia ogólną wydajność i stabilność produkcji, a także zajmuje się licznymi poprawkami.

Pliki powinny pozytywnie wpłynąć na jakość rozgrywki, jednak nie możemy raczej liczyć na nową zawartość. Techland systematycznie zaprasza graczy na nowe wydarzenia łączące Dying Light z innymi tytułami, ale główny zespół zajmuje się stworzeniem Dying Light 2.

Według pierwszych informacji, Dying Light 2 miał zadebiutować latem, ale Techland opóźnił premierę – jak na razie nie podano nawet okna wydawniczego, więc w najgorszym wypadku możemy się spodziewać, że tytuł trafi na rynek dopiero w 2021 roku.

Na naszym serwisie przeczytacie także: 

Źródło: https://wccftech.com/dying-light-patch-1-21-1-23-ps4-xo-pc/

Tagi: aktualizacja Dying Light Techland warner bros.